Přístroje

Pracoviště je vybaveno špičkovým výkonným zařízením FOTONA SP Dynamis se dvěma typy laserů. 


FOTONA SP Dynamis 

Laser Fotona SP Dynamis vysoce výkonný laser třetí generace, který smi být používán pouze ve zdravotnickém zařízení. Jeho účinnost je nesrovnatelně vyšší v porovnání s přístroji používanými v kosmetických salónech

SP Dynamis je systémem schopným poskytnout komplexní spektrum ošetření v oblasti boje proti stárnutí pleti. SP Dynamis jako jeden systém kombinuje dva nejvýkonnější lasery, Er:YAG a Nd:YAG.

Er:YAG laser: erbiový laser odstraňuje povrch kůže přesněji než jiné laserové technologie. Jeho energie  je vysoce vstřebávána ve vodě - v hlavním cílovém chromoformu pro regeneraci pokožky - a může tak "odpařovat" pokožku s přesností na mikrony a s velmi malým tepelným vedením. Tím dochází k minimálním nežádoucím účinkům jako je hypopigmentace a přetrvávající erytém, další předností je krátká doba zotavení. Fotonová technologie VSP (Variable Square Pulse) v linii SP může být přesně naladěna z různých "studených" ablací k "horkému" a neablativnímu tepelnému poměru.

Nd:YAG laser: Nd: YAG laser dokonale doplňuje ablační působení Er: YAG laseru s jeho schopností proniknout hluboko do pokožky, aby se vytvořily tepelné účinky bez poškození povrchu kůže. Jeho homogenní absorpce v kůži a nízká absorpce melaninu umožňují bezpečnou aplikaci u všech typů pokožky. Ve srovnání s konvenčními technologiemi impulzy ND: YAG VSP firmy Fotona vedou k prakticky okamžitému zvýšení teploty, které je omezeno pouze na cílené struktury. 


Nejúčinnější stroj v populární estetické medicíně

Nd:YAG laser je zlatým standardem v oblastech jako jsou odstranění ochlupení laserem, omlazení pokožky, léčba akné, ošetření cév a mnoho dalších.


Zpomalení stárnutí

SP Dynamis kombinuje ablativní laserové odstranění části tkáně s neablativními estetickými léčbami. SP Dynamis kombinuje průmyslově nejúčinnější Er:YAG a Nd:YAG lasery. Díky SP Dynamis můžete vést úspěšný boj se stárnutím.


Vlastnosti

  • Nejvýkonnější Er:YAG a Nd:YAG lasery
  • Celoplošné a částečné skenování
  • TURBO a V-Smooth technologie