Vrásky kolem očí

obnova a omlazení pokožky

S přibývajícím věkem kůže u mužů i žen ztrácí svoji pružnost, v důsledku čehož na kůži vznikají vrásky. První se objevují už okolo dvacátého roku životu, a to především mimické vrásky. Jedná se především o vrásky kolem očí, ale také vrásky kolem rtů, někdy způsobují i vrásky na čele, které jsou způsobeny ohyby kůže při úsměvech a dalších mimických pohybech v obličeji.

Na našem pracovišti nabízíme k odstranění vrásek tyto ošetření:

  • Fotorejuvenace, Nd:YAG laserem - hlavním principem této laserové metody je tepelná stimulace remodelace kolagenu v kůži. Důsledkem toho se v pokožce aktivuje proces hojení a uvolňování látek, které ovlivňují regeneraci kožních buněk. Dochází k povzbuzení buněčné činnosti a tím k tvorbě nových kolagenních vláken. Zlepšuje se tak pevnost a pružnost pokožky.
  • Resurfacing, Er:YAG laserem - laserová metoda ošetření pleti, při níž je pomocí laserového paprsku odstraněna svrchní vrstva pokožky. Principem zákroku je dopad laserových paprsků na kůži. Je odstraněna svrchní vrstva kůže. Dále tepelná energie v hlubších vrstvách kůže stimuluje novotvorbu kolagenu.

O všech těchto nabízených metodách (ošetřeních) si více přečtete na našich webových stránkách pod příslušným odkazem.


Fotky po zákroku